Tesettür Giyimin Yeni Adresi – tesetturmode.com

tesetturmode_logo

Tesetturmode.com Kimdir?

tesetturmode.com muhafazakar yaşam tarzını benimsemiş, modern giyim çizgisini koruyan, tarz ve seçkin giyinmeyi seven kadınlarımıza hitaben kurulmuş; bu doğrultuda ihtiyaçları karşılamaya çalışan ve her kesim ve bütçeye hitap eden bir tesettür giyim sitesidir.

tesetturmode.com ihtiyaçlar doğrultusunda tesettür giyim modasında en yeni modelleri  ve trendleri,  seçkin tesettür giyim  markalarının geniş ürün yelpazesiyle her yaştan, farklı tarz ve zevklere sahip müşterilerine ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi sunmayı amaçlar.

tesetturmode.com koleksiyonlarını alanında başarılı ve seçkin markaların ürünlerinden özenle seçerek oluşturur. Koleksiyonlarımız her kesime ve bütçeye uygun olarak seçilir ve  yüksek kalite anlayışıyla müşteri memnuniyeti amaçlanır. Ürünlerimiz kalite odaklıdır ve sitemizde bulunan tüm ürünler üretici firmalara ait  orijinal ürünlerdir.  Sizler için özenle seçtiğimiz koleksiyonlarımız  tesettürlü kadınlarımıza kıyafetlerini günümüz trendlerine uygun kombinleyebilme  ve  modayı yakından takip edebilme fırsatı sunar.

Tesettür giyimin öncü markalarını ve tesettür tasarım ürünlerini derlediğimiz sitemizde tesettür giyime dair herşeyi kolaylıkla ve uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Tesettür giyimin yanı sıra kombinlerinizi tamamlayacağınız ayakkabı, çanta, takı, aksesuar seçeneklerine de göz atmadan geçmemenizi tavsiye ederiz. Tüm bu hizmetlerimizi  yüksek kalite, uygun fiyat,  geniş taksit imkanları, hızlı gönderi ayrıcalıkları, güvenli alışveriş imkanı ile sizlere sunuyor ve güvenli bir ortamda zahmetsiz alışveriş keyfi ile sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Hizmet anlayışımızın merkezi;  siz değerli müşterilemize en iyi ve güvenli alışveriş deneyimini yaşatmak,  istediğiniz çeşitliliği en son trend ve modaya uygun olarak sizlere sunabilmek, aranılan parçaları kalite farkıyla sizlere ulaştırabilmekdir. Tesetturmode com’a 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu FacebookTwitterPinterest ve İnstagram kanalları aracılığı ile her an ulaşabilirsiniz.

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve güvenli alışveriş anlayışıyla her anınıza eşlik etmekten mutluluk duyuyoruz.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s